مارک یوسکو در مورد سرنوشت بیت کوین می گوید

 

مارک یوسکو گاو نر بیت کوین می‌گوید: بانک های مرکزی در سراسر جهان بیت کوین را به عنوان دارایی ذخیره خواهند پذیرفت.

 

بیت کوین طلای دیجیتال ذخیره ارزی

 

یک گاو نر برجسته بیت کوین (BTC) می‌گوید که بانک های مرکزی در سراسر جهان در نهایت کریپتو پادشاه را به عنوان دارایی ذخیره خواهند پذیرفت.

 

در مصاحبه اخیر با استنبری ریسرچ، مارک یوسکو مدیر باسابقه صندوق تامینی از مورگان کریک کپیتال، پیش‌بینی می‌کند که سیاست‌گذاران در نهایت به کاهش ارزش دلار آمریکا برای پرداخت بدهی‌های کلان دولت باز خواهند گشت.

 

بنابراین اکنون تنها راه خروج، چاپ پول است... این تنها راه برای امپراطوری است که بیش از حد بدهکار است حتی اگر آنها سعی می‌کردند از تمام ثروتمندان ایالات متحده مالیات بگیرند، نمی‌توانستند بدهی خود را پس دهند…

 

همه از دلار «قدرتمند» صحبت می‌کنند. DXY [شاخص دلار آمریکا] دلار قوی نیست، DXY ارزش نسبی دلار در برابر ین و یورو است. دلار کاغذ توالت یا کاغذ کرپ است و ین دستمال توالت فوق العاده است و یورو فقط دستمال توالت است.

 

ین کاملاً قتل عام شده است و امسال 40 درصد کاهش یافته است، بنابراین ما در مقایسه خوب به نظر می رسیم اما در مقایسه با رنمینبی، در دو سال گذشته کاملاً ثابت مانده ایم.

 

طبق آمار وزارت خزانه داری آمریکا، بدهی ملی 30.93 تریلیون دلار است.

 

یوسکو می‌گوید که بانک های مرکزی، موسساتی که زمانی فقط طلا و دلار را به عنوان دارایی ذخیره داشتند، در نهایت ین و یورو را نیز انباشته کردند. او می‌گوید بانک های مرکزی از قبل شروع به نگهداری یوان به عنوان دارایی ذخیره کرده اند و در نهایت بیت کوین را به خزانه خود اضافه خواهند کرد که به اعتقاد او جایگزین طلا خواهد شد.

 

«رنمینبی صعودی است... آنچه قرار است اتفاق بیفتد این است که بانک های مرکزی قبلا طلا داشتند. سپس آنها طلا و دلار و سپس ین و یورو داشتند. اکنون آنها مقداری رنمینبی دارند، [و] در نهایت مقداری بیت کوین خواهند داشت... آنها مقداری بیت کوین خواهند داشت و سپس در نهایت، بیت کوین از طلا پیشی می‌گیرد.

 

به گفته یوسکو، این پدیده در هفته ها یا ماه های بعد اتفاق نمی افتد بلکه در دهه های بعد اتفاق می‌افتد.

 

فکر می‌کنم این یک پروسه 10 یا 20 ساله است تا بانک‌های مرکزی در سراسر جهان متوجه شوند که برای اینکه بتوانند دارایی بانک مرکزی بادوام داشته باشند، باید طلا و بیت‌کوین و چند ارز اصلی دیگر را در سبد خود داشته باشند.»