جیبی بیت

دیجی دکس چیست؟

درباره دیجی دکس

تنها ظرف چند سال آینده، قراردادهای هوشمند و ارزهای دیجیتال به‌طور کامل جایگزین بانک‌ها، ارزهای محلی و پول‌های کاغذی خواهند شد. برای عقب نماندن از این تغییر بزرگ و پیش‌رفت سریع، باید آگاهی و آموزش کافی از نحوه‌ی کار با این ارزها و خرید و فروش آن‌ها داشته باشیم. دانش، مهم‌ترین مسأله در کار با بازار ارزهای دیجیتال است.
در چنین فضایی، در اوایل سال ۱۴۰۰، استارتاپ «دیجی‌دکس» برای برآورده کردن نیاز انتقال دانش به افرادی متولد شد که برای آینده‌ی خود تصمیم‌های بزرگی دارند. در دیجی‌دکس می‌توانید هم در مورد ارزهای دیجیتال مختلف اطلاعات دقیق و به‌روز به‌دست بیاورید، و هم با نرم‌افزار تحلیل منحصربه‌فرد ترید دیجی‌دکس، با اطمینان و خیال راحت به خرید و فروش، و مبادله‌ی آن‌ها با یک‌دیگر بپردازید.

مأموریت و چشم انداز دیجی دکس

کاربران ما از سراسر ایران و با هر سبک زندگی به سراغ دیجی‌دکس می‌آیند؛ از افرادی که برای اولین بار می‌خواهند ارز دیجیتال بخرند، تا تریدرهای حرفه‌ای و صاحبان سرمایه‌های بزرگ که قصد مبادلات کلان ارزهای دیجیتال را دارند.
تفاوتی ندارد جزو کدام دسته باشید؛ سرویس‌های دیجی‌دکس صادقانه در خدمت شما هستند. دستیار ترید دیجی‌دکس با استفاده از هوش مصنوعی خود، از اندیکاتورهای معتبر بسیاری برای کمک به سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند، تا بازار رمزارزها را بهتر و دقیق‌تر تحلیل کنند.
برای تبدیل ارزهای دیجیتال به یک‌دیگر، حتی از بلاک‌چین‌های مختلف، هم می‌توانید از سرویس تبدیل ارز دیجی‌دکس استفاده کنید.
دیجی‌دکس قصد دارد تا در آینده‌ی نزدیک به بزرگ‌ترین سایت معرفی و تحلیل بازار ارزهای دیجیتال و مبادلات رمز ارزها در کشور تبدیل شود، که توانایی انجام معاملات نامحدود ارزهای دیجیتال را به کاربران خود در ایران و حتی سراسر جهان می‌دهد.

ارزش های دیجی دکس

ارزش‌هایی که دیجی‌دکس به آن‌ها پای‌بند است و سعی در ترویجشان دارد، عبارتند از:
  • شفافیت کامل فرآیندها: دیجی‌دکس باور دارد همان‌طور که فرآیند خرید و فروش و استخراج ارزهای دیجیتال روی بلاک‌چین‌ها کاملاً شفاف است، فرآیند کار در دیجی‌دکس هم باید به همان اندازه برای کاربران شفاف و قابل مشاهده بوده و هیچ وجه مبهم و پنهانی نباید در آن وجود داشته باشد.
  • آموزش و آگاهی‌بخشی: اصل اول در دیجی‌دکس، دادن آگاهی درست و اطلاعات دست‌اول به کاربران در مورد ارزهای دیجیتال، تغییرات بازار، سیگنال‌های خرید و فروش، و مزایا و معایب هر کدام از رمز ارزها نسبت به یک‌دیگر است.
  • ایجاد اطمینان در کاربران: برای ایجاد اطمینان هرچه بیش‌تر در کاربران در مورد صحت کار دیجی‌دکس، و به حداقل رساندن خطاهای سیستمی و انسانی، نرم‌افزارهای خبری و تحلیلی دیجی‌دکس از ربات‌های بسیار پیش‌رفته و به‌روز جهانی استفاده می‌کنند.
  • عدم تمرکز و محدودیت: دیجی‌دکس اعتقاد دارد که کاربران باید بتوانند فارغ از مکان جغرافیایی، میزان دارایی قابل مبادله، و حتی تفاوت بستر بلاک‌چین ارزهای دیجیتال، مبادلات بین‌ارزی خود را انجام دهند. ویژگی‌های فنی دیجی‌دکس بر همین اساس کاملاً آزاد، غیرمتمرکز، و بدون محدودیت تعریف و طراحی شده‌اند.
  • حفظ حریم خصوصی: باز هم همانند ساختار بلاک‌چین‌ها، که در آن اطلاعات خصوصی کاربران و افراد معامله‌کننده به‌صورت کاملاً ناشناس باقی می‌ماند، دیجی‌دکس بیش‌ترین تمرکز خود را بر راه‌های حفظ حریم خصوصی کاربران خود گذاشته و سعی می‌کند از آن به هر ترتیب محافظت کند.