جیبی بیت

سوالات متداول دیجی‌دکس

در این صفحه می‌توانید متداول‌ترین سؤالات در مورد فرآیندهای کاری سایت دیجی‌دکس در ارتباط با دستیار ترید و تبدیل ارزهای دیجیتال را ببینید، و در بین آن‌ها جست‌وجو کنید.

اگر سؤال مورد نظر شما در این صفحه نیست، می‌توانید در بخش پرسش و پاسخ هم جواب پرسش خود را جست‌وجو کنید یا سؤال خود را بپرسید تا کاربران دیگر به آن پاسخ بدهند.

نرخ کارمزد تبدیل رمز ارزها در دیجی‌دکس چقدر است؟
دیجی‌دکس نرخ کارمزد ۰/۰۴٪ برای هر تراکنش و تبدیل ارز دیجیتال را برای خود در نظر گرفته است.
تبدیل رمز ارزها در دیجی‌دکس چقدر طول می‌کشد؟
بسته به مدت زمانی که طول می‌کشد تا یک بلوک در شبکه ساخته شود، سرعت پردازش تبدیل بین دو تا بیست دقیقه متغیر است. اکثر سفارش‌ها فقط در چند دقیقه پردازش می‌شوند. اگر تراکنش بزرگ باشد (مثلاً بیش از ۱ بیت کوین یا معادل آن)، بسته به اندازه‌ی تراکنش و ظرفیت بلاک، پردازش آن ممکن است کمی بیش‌تر طول بکشد. ما به لطف الگوریتم‌های معاملاتی به‌روز خود، بالاترین سرعت تبدیل را حداقل در بازار داخلی داریم.
چگونه به دیجی‌دکس اعتماد کنم؟
دیجی‌دکس که توسط تیمی از توسعه‌دهندگان باتجربه‌ی تحلیل ارزهای دیجیتال و بلاک چین ایجاد شده است، یک سرویس کاملاً ایمن با یک امتیاز بزرگ است – ما کاملاً بدون ثبت‌نام هستیم. این به مشتریان دیجی‌دکس اجازه می‌دهد تا از سرقت هویت یا مالی خود پیش‌گیری کنند. دیجی‌دکس بهترین نرخ‌های موجود در بازار را ارائه می‌دهد، زیرا از پلتفرم‌های معاملات ارز دیجیتال قابل اعتماد استفاده می‌کند.
سرویس تبدیل ارزهای دیجیتال «دیجی دکس» چیست؟
این سرویس یک خدمت تبدیل فوری، ساده و سریع ارزهای دیجیتال است. شما نیازی به ثبت‌نام ندارید و تبادلات شما هیچ محدودیتی نخواهد داشت. دیجی دکس به‌سرعت هزاران کوین را بدون پرداخت هزینه‌ی پنهان یا اضافی برای شما تبدیل خواهد کرد.