جیبی بیت
Trading Assistant

دستیار ترید دیجی دکس

پیشنهادی هوشمند برای معاملات سودآور و لذت‌بخش. برای مشاهده پنل دستیار ترید ابتدا اشتراک بگیرید، در صورتی که اشتراک دارید روی مشاهده پنل کلیک کنید.

لذت موفقیت با دستیار ترید

آموزش و آگاهی از بازار رمز ارزها شرط لازم ترید موفق است
با نرم‌افزار دستیار ترید، معاملات خود را لذت‌بخش کنید
نتایج دقیق‌تر نسبت به تحلیل‌های ذهنی و تجربی
ساده‌تر شدن تحلیل نوسانات برای یک ترید موفق
تحلیل‌های قابل اعتماد با استفاده از هوش مصنوعیدستیار ترید هوشمند دیجی دکس

دستیار ترید دیجی دکس با استفاده از هوش مصنوعی تمام اندیکاتورهای مهم و به‌روز دنیا را به‌کار می‌گیرد تا بهترین و دقیق‌ترین تحلیل و پیش‌بینی از نوسانات بازار را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

استفاده از اندیکاتورها

دستیار ترید دیجی دکس مجموعه‌ای از اندیکاتورهای اصلی تحلیل بازار را همیشه زیر نظر دارد و با به‌روزرسانی چندین‌باره‌ی بررسی آن‌ها در هر روز، دقیق‌ترین نتایج را به دست می‌آورد.

همیشه گوش به زنگ

امتیاز بزرگ دیگر دستیار ترید دیجی دکس نسبت به رقبا آن است که می‌تواند علاوه بر دادن سیگنال روی نمودار خود، از طریق ارسال اس‌ام‌اس، ایمیل و پیام در تلگرام هم به کاربران خود زمان مناسب خرید و فروش را اعلام کند.

هوش مصنوعی، بزرگ‌ترین امتیاز دیجی دکس

این‌جا بزرگ‌ترین امتیاز دستیار ترید دیجی‌دکس نسبت به رقبا را می‌توانیم ببینیم. هوش مصنوعی دیجی‌دکس، مجموع نتایج تحلیل تمام اندیکاتورها را با یکدیگر روی نمودارمی‌برد و پس از محاسبه، نواسانات آتی بازار را به‌دقت پیش‌بینی می‌کند.مزایای استفاده از خدمات دیجی دکس

تمام تلاش سایت دیجی‌دکس در کنار ارائه‌ی سرویس دستیار ترید، راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر کردن استفاده از این خدمات برای کاربران خود است.
پشتیبانی ۲۴ ساعته از مشتریان و کاربران
مقالات و اخبار لحظه‌به‌لحظه از بازار ارز دیجیتال
پلتفرم بسیار ساده با کاربری آسان
دریافت تحلیل و سیگنال خرید و فروش هر رمزارز